piątek 9 grudzień 2022

Statuetki i certyfikaty dla aktywnych – Świętokrzyska Victoria

Do 15 stycznia 2016 roku można zgłaszać kandydatów do nagrody „Świętokrzyskiej Victorii”, która uhonoruje najbardziej aktywne, pomysłowe firmy, samorządy oraz osobowości.

Już po raz ósmy osoby, które swoją pracą przyczyniają się do rozwoju i promocji województwa uhonorowane zostaną Świętokrzyską Victorią. Nagroda marszałka województwa świętokrzyskiego przyznana zostanie w trzech kategoriach: „Osobowość” - skierowane do osób fizycznych, „Przedsiębiorczość” - dla przedsiębiorców oraz „Samorządność” – dla jednostek samorządu terytorialnego.

O wyborze laureatów zdecyduje Kapituła Nagrody, w skład której wchodzą przedstawiciele samorządu, nauki, biznesu oraz organizacji pozarządowych. Zwycięzców poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 9 lutego 2016 roku w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach. Laureaci nagrody, której celem jest wspieranie prorozwojowych inicjatyw osób fizycznych i prawnych działających na terenie województwa świętokrzyskiego, promocja dobrych praktyk w zakresie zarządzania i kreowania rozwoju regionu oraz uhonorowanie najbardziej aktywnych samorządów, firm, osób otrzymają statuetki, certyfikaty oraz tytuły „Laureat Nagrody Marszałka - Świętokrzyska Victoria”.

Formularze zgłoszeniowe i szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.sejmik.kielce.pl

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.